Pradžia » Naujienos

AT: ŠEŠTASIS “ATMINIMO TAURĖ” TURNYRAS

12 Rugsėjo 2017 42 peržiūrų  

Tur būt nebe reikalo yra sakoma, kad Kaunas  yra rankinio lopšys. Šiame mieste išaugo ir kaip asmenybės subrendo tokios rankinio žvaigždės kaip Albertas Macežinskas, Nerimantas Aržuolaitis, Vytautas Kontvainis, Valerijus Grešnovas, Aldona Nenėnienė, Alfonsas Gasparka, Regina Bitinaitė, Irena Taujanskienė, Bronius Geldauskas, Eugenijus Miknius, Romualdas Kleponis, Justina Kirvelaitytė, Danutė Kleponienė, Rimtautas Skinderis, Zita Dimšienė, Albinas Raižys, Valdas Kavaliauskas, Vilius Čiurinskas, Titas Ulevičius ir daugelis kitų rankininkų, trenerių, visuomenininkų, kurių jau šiuo metu nėra mūsų tarpe. Todėl Kauno apskrities rankinio federacija ėmėsi  iniciatyvos kasmet rengti rankinio turnyrus, skirtus laikinosios sostinės miesto šios sporto šakos įžymybėms, jų atminimui pagerbti.

Savaitgalyje buvo vykdomas šeštasis „Atminimo taurė “ rankinio turnyras, kuriame dalyvavo vyrų kolektyvai Alytaus RK „Dzūkija“, Elektrėnų „RK Energija“, Kauno RK“Kalakutai/Šiltaura“, Kauno RK „Kauno ąžuolas“  bei Kauno RK „Kauno santaka“ ir Kauno RK „Kauno ąžuolas“ moterų ekipos.

Moterų dvikovoje pajėgesnės buvo RK „Kauno ąžuolo“ atstovės, įveikusios  RK “Kauno santakos“ rankininkes rezultatu 19:13(8:5).

Vyrų tarpe turnyro nugalėtojais tapo RK „Kauno ąžuolo“ kolektyvas, kuris pusfinalyje rezultatu 13:7(5:2) įveikė Alytaus RK „Dzūkija“ ir finale parklupdė jungtinę Kauno ir Tauragės ekipą RK „Kalakutai/Šiltaura“ kolektyvą tik minimaliu skirtumu 14:13(8:2).

Trečioji vieta atiteko Alytaus RK „Dzūkija“ septynetukui. Jie mažajame finale laimėjo prieš elektrėniškius rezultatu 15:8(9:4).

Vyrų komandos išsirikiavo taip:

1.Kauno RK „Kauno ąžuolas“

  1. RK „Kalakutai-Šiltaura“
  2. Alytaus RK „Dzūkija“
  3. Elektrėnų „RK Energija“

Per uždarymą nugalėtojus bei prizininkus, o taip pat turnyro laureatus apdovanojo bei pokalbiuose prie kavos puodelio kalbėjo ir prisiminimais dalijosi Kauno rankinio žvaigždės, dukart Europos  čempionių taurės laimėtojos Elena Buzelienė, Pajauta Paipalienė, Angelė Pasvenskienė kiti turnyro dalyviai.

Turnyro organizatoriai ypatingai dėkoja rėmėjams, kurių dėka įvyko šis turnyras, tai Kauno miesto savivaldybei, AB“Pakaita“, UAB „V.Butkevičius ir CO“, Rimvydo Pasvensko individualiajai įmonei, Pajautai ir Viliui Paipalams, o taip pat turnyro teisėjams, gydytojai Irenai Zabulionienei, sporto halės šeimininkams bei visiems kitiems padėjusiems ir prisidėjusiems prie sėkmingo turnyro pravedimo.

---